Hakkımızda

Araç Değer Kaybınızı Temin Edin.

Araç Değer Kaybı

Küçükçekmece

Küçükçekmece’nin en iyi avukat bürosu olan Arena Hukuk ve Arabuluculuk bürosuyla işbirliği içerisinde olan uzman ekibimiz ile trafik kazaları sonrası aracınızda oluşan değer kaybına başvuru ve değer kaybı tazminatını geri alma konusunda destek vermekteyiz. İş takibimizi yaparak kısa sürede dosyaları sonuçlandırıyoruz.

Aracınız kazaya karışmışsa hak kaybına uğramamak için öncelikle sigorta şirketine başvuruda bulunmanız gerekmektedir. Eğer siz sigorta şirketleri aracın kaza sebebi ile uğradığı değer kaybı ile ilgili tazminatları sizler tarafından talep edilmediği sürece ödemekten kaçınmaktadır. Bu sebeple araç değer kaybı alanında uzman olan Arena Hukuk ve Arabuluculuk Bürosundan avukat desteği ile sigorta şirketlerine karşı işlemlerinizi takip ettirerek hak kaybına uğramanızın önüne geçiyoruz.

Konum olarak Küçükçekmece’de yer almaktayız. Daha çok faaliyet bölgelerimiz Küçükçekmece araç değer kaybı, Atakent araç değer kaybı Halkalı araç değer kaybı, Sefaköy araç değer kaybı, İnönü araç değer kaybı, Başakşehir’de Bahçeşehir araç değer kaybı, Başakşehir’in bir çok semtinde İstanbul’un birçok ilçesinde araç değer kaybı hizmetlerini sunmaktayız.

  • İş Tecrübesi
  • Kısa Sürede Çözüm
  • Hukuki Destek
araç değer kaybı
Sık Sorulan Sorular

Bizleri her gün arayan müşterilerimizin bizlere sıklıkla sorduğu soruları sizler için derledik.

Araç Değer Kaybı talep etmek için zamanaşımı süresi 2 yıldır.

Park halinde bulunan aracınıza başka bir aracın çarpması halinde de araç değer kaybınızı alabilirsiniz.

Kazaya neden olan kusurlu sürücüler değer kaybı tazminatı alamazlar.